132T Rezaleti

28 Ocak 2015
132T Rezaleti

Günlerdir yazayım diyorum bir türlü Fırsat olmuyor malesef . Geçen hafta içi akşam kartal metro istasyon durağında 132T Tepeören – Kartal Metro otobüsünü kaçırmayayım diye koştur koştur durağa gittim baktım her zamankinden fazla bir kalabalık gördüm , sordum otobüs gelmedi mi hayır dediler neyse yağan şiddetli yağmur ile birlikte otobüsü beklemeye başladık ben ve diğer yolcular ile birlikte.Saatime baktığımda 19.45 olmuştu ve otobüs ortalıkta yoktu daha sonra haraket amirliğine gittik topluca ama otobüsün gelmeyeceğini söylediler ve gerçekten de saat 20:00’ye kadar otobüs gelmemişti . Ve neden gelmediğini kimse bize söylemiyordu . Defalarca oradaki insanlar 153’ü arayıp dert yandılar ama malesef çözüm bulunamadı.

 

Gelgelelim bu sabahki olaya yine her sabah olduğu gibi işe gitmek için otobüs durağına gittim ve beklemeye başladım otobüsün kaçma riskine karşılık olarak hep erken giderim durağa.Yağmurda yağıyordu . Bugün 7.35 civarı gelmesi gereken otobüs tam saat 08:18 ‘de durakta oldu . Bunun sebebi için twitter üzerinden ve telefonla 153’e ulaştık ama malesef sonuç yine fiyasko !!

Neden Aydınlı’nın içinden otobüs seferi bu kadar az ? Bu arada KM10 denen otobüste gelmedi bu beklediğimiz süre zarfında insanlar işlerine geç kaldılar . Neden vatandaşın serzenişlerine çare olamıyorsunuz , oraya sabah ve akşam en azından sefer sayılarını ve saatlerini arttırmanız bu kadar zor mu ?

Oy dilenmeye gelince en kralını yapanlar halkının isteklerine de umarım en kısa zamanda çözüm bulurlar !!!

 

 

Sen de Yorumla!

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Bir blog’dan daha fazlası
ilkerwebaltlogo
imza
Hava Durumu
UA-7972197-5